46.960679869336, 18.927659864084

Kapus
Cserejátékos
Vezetőedző

Remek ellenfél várt ránk a harmadik fordulóban a jó játékosokból álló és nagyszerűen szervezett játékot bemutató GBB gárdája. Mindig szoros mérkőzéseket játszunk velük, most is erre volt kilátás. A találkozó elején enyhe mezőnyfölényben voltunk de bátran kijött a kapuja előteréből ellenfelünk, ha arról volt szó, sőt egy-egy veszélyes támadást is vezettek. Egy ilyen akció végén némi meglepetésre egy bombagóllal meg is szerezték  a vezetést (0:1) Sokáig nem örülhettek azonban, hiszen egy perc múlva Bánfalvi Balázs egalizált (1:1). A fordulásig maradtak ugyan ki helyzetek, de újabb gól már nem született. A második játékrészt jól kezdtük, mert előbb Apatini Márk lőtt egy szemfüles gólt (2:1), majd Bánfalvi Balázs iratkozott fel újból a góllövők közé (3:1). A GBB nagy erőket mozgósított a szépítés érdekében, de ez csak két perccel a lefújás előtt sikerült nekik (3:2) és mivel további gólok már nem estek, a három pont a mi nevünk mellé került. Izgalmas, küzdelmes találkozón sikerült megszereznünk a győzelmet.