Mezőnyjátékos
Cserejátékos
(7)
Vezetőedző

Problémáink voltak a találkozót megelőzően, ugyanis Szabó Szabolcs belázasodott, míg Vincze Dezsőnek Újpesten kellett pályára lépnie futsal mérkőzésen. A frissen igazolt fiatal Garda Bálint sérüléssel bajlódik így nem a legjobb előjelekkel vártuk a Fejó-Therm kft csapatát. Természetesen játékosaink tisztában voltak azzal, hogy a körülmények ellenére meg kell szerezni a bajnoki pontokat, és ennek megfelelően álltunk a feladathoz.

Nézzük mi történt! Remekül védekező ellenfelünk a 20. percig meg tudta őrizni kapuját a góltól. Ekkor Fülöp Noel a kimozduló kapus mellett éles szögből (szinte az alapvonalról) lőtt a hálóba. (1:0) A fordulást követően érkeztek az újabb Dunaferr-gólok. A Fejó-Therm szórványos akciói egy kapufát és néhány helyzetet eredményeztek csak. Hercsik Ádám viszont gólra váltotta egyik lehetőségét a második játékrész 9. percében (2:0), így már kétgólos volt az előny. Fülöp Noel négy perccel később ismét eredményes volt (3:0), majd újabb négy perc múlva Sós Márkó lőtt egy végletekig kijátszott támadás végén 3 méterről a hálóba. (4:0) A hajrában az agilisen játszó Hercsik Ádám vágott a Fejó kapujába egy labdát (5:0), majd Somogyi Jenő "brusztolta ki" gólját a lefújás előtti pillanatokban. (6:0)

Összességében magabiztos győzelmet arattunk. Dicséret illeti a csapatot. Jövő héten a Szil-Ker Ablak ellen lépünk pályára.