Cserejátékos
(5)
(7)
Vezetőedző

Nehéz találkozóra számítottunk, hiszen egyrészt a bajnokság negyedik helyén végző SZP Asztalos volt az ellenfél, másrészt a nagy tét is rányomta a bélyegét az ütközetre, vagyis a Dunaújváros Kupa döntőjébe jutás.

Jó védekezés volt a jellemző mindkét gárdára az első félidőben. Ennek is betudható, hogy mindössze egy gól esett ebben az időszakban és azt szerencsére mi szereztük Mazán Balázs szemfülességének köszönhetően. (1:0) A szünet után már megérkeztek a veszélyes támadások és a nagyobbnál-nagyobb gólhelyzetek is. Ezek egyikét Mazán Balázs a 39. percben értékesítette, így már két gól volt az előnyünk. (2:0) Néhány perc múlva szépített az Asztalos (2:1), de a hajrában Garda Bálint remek átadását követően Vincze Dezső passzolt a kapuba (3:1), majd a lefújás előtt nem sokkal Garda Bálint is feliratkozott a góllövők közé (4:1) kialakítva a végeredményt.

Csütörtökön (06.27) a Kupa döntője következik.