46.960679869336, 18.927659864084

Kapus
Cserejátékos
Vezetőedző

Az első fordulóban a Ködi Generál Kft. csapata lett volna az ellenfelünk, de sajnos a Covid betegség sújtotta őket, így a mérkős elhalasztását kérték tőlünk. Természetesen belementünk, így az a találkozó majd egy másik időpontban lesz bepótolva. ÍEmiatt a Fejó-Therm Kft ellen kezdtük meg a tavaszi szezont.

Az már az első félidő elején látszott, hogy védekezésre rendelkezik be a Fejó, és fiatal gyors csatáraikra számítva villámgyors kontratámadásokra építik a játékokat. Ez működött is, hiszen kapufák estek mindkét oldalon, de aztán a 12. percben Fischer Lóránt bombagólja már a vezetést jelentette. (1:0) A hajrában Bánfalvi Balázs is eredményes volt (2:0), így a szünetben két gólos előnyben voltunk. A második játékrészt szinte lekopírozta a két csapat. Klémán Máté a harmadik gólunkat szerezte (3:0), majd Apatini Márk lőtt még egy szép gólt (4:0), beállítva a végeredményt.