46.960679869336, 18.927659864084

Kapus
Cserejátékos
Vezetőedző

Nehéz mérkőzésre számítottunk, hiszen ellenfelünk egy érdekes felfogásban játszó csapat volt ma este. Már az elején figyelmetlenek voltunk és egy könnyen elkerülhető gólt kaptunk (0:1), majd két védőnk nem értette meg egymást és gyorsan két gólosra duzzadt a hátrányunk (0:2). A félidő középső szakaszában sikerült a szépítés Gál Dániel révén (1:2), de mivel a játékvezető engedte a helyenként durva és sportszerűtlen játékot ezért nehezen tudtunk épkézláb támadásokat vezetni. A szünet előtt azért egalizáltunk (2:2), ismét Gál Dániel megmozdulása ért gólt, de a szünet előtt újból megszerezte a vezetést a Dunabiztos. (2:3) A fordulást követően leginkább mezőnyjáték folyt, gólt viszont mi szereztünk Farkas Viktor révén (3:3), így eldöntetlenre álltunk. A hajrában már újabb gól nem esett és leginkább annak örültünk, hogy sérülés nélkül megúsztuk a találkozót.