46.960679869336, 18.927659864084

Kapus
Cserejátékos
Vezetőedző

Nagy lendülettel kezdtünk és már az első percekben bravúrokkal tudta csak megóvni kapuját ellenfelünk hálóőre. Ennek ellenére a 2. percben Bánfalvi Balázs mattolta a kapust (1:0), majd házi gólkirályunk Fischer Zsiga is betalált. (2:0) Öt perccel később Bánfalvi Balázs újabb gólt ért el (3:0), aztán a következő 10 perc helyzetekkel és mezőnyjátékkal telt. Ekkor Apatini Márk lőtt szép gólt (4:0), a félidő hajrájában pedig egy gyors gól váltás történt. Garda Bálint nagyszerű találatára (5:0) egy szemfüles megoldással válaszolt a Szil-Ker csapata. (5:1) A második játékrészben hasonló lendülettel folytattuk a játékot. Meg kell azonban jegyezni, hogy ellenfelünk sérülés miatt 4+1 főre fogyatkozott, így sportszerűen mi is négy mezőnyjátékossal folytattuk a találkozót. A nagyobb terület egy kicsit változtatott az addigi taktikánkon, többet lőttünk távolról és igyekeztünk széthúzni az ellenfél védelmét. Ennek (is) köszönhetően előbb Apatini Márk (6:1), majd ismét Garda Bálint volt eredményes (7:1) A fáradó Szil-Ker igyekezett lassítani a játékot, de Fischer Zsiga (8:1), majd Bánfalvi Balázs is gólt lőtt. (9:1) Közben azért helyzetek is maradtak ki, sőt néhány bátor kontra támadást az ablakosok is vezettek. Fischer Zsiga aztán meglőtte tizedik gólunkat (10:1), majd Garda Bálint harmadszor is feliratkozott. (11:1) Az utolsó percekben Farkas Viktor passzolt a jobb sarokba egy kényszerítőzés után (12:1), aztán Apatini Márk meglőtte a nemrég született hármasikreknek megfelelően a harmadik gólját. (13:1) Zárásként Bánfalvi Balázs foglalta keretbe a saját és a csapat remek teljesítményét egy szép találattal (14:1) kialakítva ezzel a végeredményt.