46.960679869336, 18.927659864084

Kapus
Cserejátékos
Vezetőedző

A rangadóhoz méltóan két komoly játékvezető lett kijelölve a találkozóra Arany Tamás (volt NBI-es játékvezető) és Nagy Milán az egyik legjobb újvárosi sípmester.

Mindkét csapat a nyílt sisakos játékot vállalta fel már az első perctől kezdve és ennek megfelelően felváltva voltak veszélyben a kapuk. A kis ideig tartó gyér eső arra sajnos elegendő volt, hogy a műfű kellőképpen csússzon, megnehezítve ezzel a játékosok dolgát. Az első negyedóra végén formás támadást sikerült Bánfalvi Balázsnak góllal zárni, amikor egy kényszerítőzést követően a kimozduló kapus mellett a jobb alsó sarokba pörgette a labdát. (1:0) Azonban nem sokáig vezettünk, ugyanis egy perc múlva egalizált a Karmacsi Autó csapata, egy éles szögből leadott lövéssel. (1:1) Az ő örömük sem tartott sokáig, mert újabb egy perc elteltével Klémán Máté hatalmas lövése talált utat a hálóba úgy, hogy a felső lécről vágódott a kapuba a labda. (2:1) A szünetig mindkét csapat csak helyzetekig jutott el, gól már nem született. A fordulás után egy nagyon nagy helyzet kimaradt a Karmacsi Autó kapuja előtt, majd ismét egyenlíteni tudott ellenfelünk egy szépen kijátszott akcióból. (2:2) Ezt követően a Karmacsi Autó hagyott ki egy 100 %-os ziccert amikor a jobb kapufánál a kapunk mellé csúszott a labda, majd megszerezték a vezetést egy jól eltalált lövéssel. (2:3) A hajrában lehoztuk a kapust és 6 mezőnyjátékossal igyekeztünk megszerezni legalább az egyik pontot, ami végül sikerült is egy remek elzárást követően Knausz Tamás fejelt közelről a hálóba. (3:3) Igazságosnak mondható eredmény született,mindegyik csapat nyerhetett és veszíthetett is volna.