14.50

-

GARI TRANS

1:2

Címvédőként érkeztünk a III. ZEUS SENIOR Kupára, hiszen a tavalyi és a tavalyelőtti kupát is mi nyertük meg. Így természetes volt, hogy mindenki ellenünk készült, minket akart legyőzni. Az első találkozón a Pálhalma SE csapatával találkoztunk és magabiztos (5:1) arányú győzelmet arattunk.

A második mérkőzésen a Gyalog Galopp együttese várt ránk (tavaly az egyetlen vereségünket tőlük szenvedtük el). Jó mérkőzésen (5:3) sikerült begyűjtenünk a három pontot.

A harmadik találkozón a Dunaújvárosi Kohász csapata várt ránk, sok egykori NB I-es játékossal megerősítve. Az első félidőben vezetést szereztünk. Azonban a második játékrészben előbb egyenlített a Kohász, majd az utolsó pillanatban a győzelmet is megszerezte. (1:2)

A negyedik összecsapás a Füredi Panzió gárdája ellen csak egy pontot jelentett számunkra (0:0), hiába támadtuk gyakorlatilag végig a mérkőzést.

Az utolsó meccs a Gari Trans ellen arról szólt, hogy a dobogó melyik fokán végzünk. Ha győzünk akkor ezüstérem, ha döntetlen vagy vereség a vége, akkor bronzérmesek vagyunk. Sajnos a végén nem mi örülhettünk. (1:2)

Összességében tehát bronzérmet szereztünk a színvonalas, jó hangulatú tornán.

Külön sikerként könyvelhettük el, hogy a gólkirályi címet, játékosunk Lilinger Roland szerezte meg 7 találattal.