Dunaferr Vasas öröm a DLSZ Arénában

Az ellenfél játékosainak gyűrűjében

Az aranymeccsen két első osztályú csapat a Dunabiztos Micro, valamint a Dunaferr Vasas együttese mérte össze egymással erejét. A finálét előbbi kezdte jobban, s már a második percben előnybe is került, s ugyan a Dunaferr viszonylag hamar egyenlített, a szünetre mégis a Dunabiztos vonulhatott minimális előnnyel (2-1). A fordulás után viszont egyértelműen feljavultak Németh Péterék, s négy perc alatt három gólt szerezve nemcsak fordítottak, hanem két találattal meg is léptek ellenfelüktől. Ugyan a Dunabiztos gárdája ekkor sem adta fel, s bő tíz perccel a rendes játékidő vége előtt minimálisra csökkentette hátrányát, ám tovább már nem jutott, így a Dunaferr végül 4-3-as sikert aratva gyűjtötte be a Dunaújváros Kupa első helyét.

Dunaferr Vasas a döntőben

A helyosztóihoz érkezett csütörtökön este a 17. alkalommal megrendezett Dunaújváros Kupa elnevezésű kispályás labdarúgó torna. A DLSZ Arénában lejátszott két összecsapáson először a harmadik helyért léptek pályára a csapatok, s az Acerbis Osztályban szereplő SZP-Asztalos gárdája egy gólokban gazdag mérkőzésen, de összességében igen simán, 9-5-re legyőzte a Campus Osztályú Hardferr Bau gárdáját, megszerezve ezzel a sorozat bronzérmét.